Pneumatic Cylinder Stroke 125 mm DNG-32-125 FESTO
machines for mechanical handling, storage equipment / other machines for mechanical handling
TOP
Seller
Manufacturer: FESTO
Model:
Type of machine: Pneumatic Cylinder Stroke 125 mm DNG-32-125
item-No.: 166034970
Quantity: 1
Date: 12.05.2026
Year of manufacture:
Location: D - Sachsen , Hohenprießnitz
Seller-item-No.:PN463
Pneumatic cylinders, standard cylinders
FESTO
DNG-32-125-PPV-A
36326
stroke: 125 mm
rod diameter: Ø 12 mm
pmax: 12 bar
New !
Dimensions: 280 x 50 x 50 mm
Share this machine on Facebook:
Inquiry
Machinery dealer?
Please remit optionally
Send wanted inquiry?
Copy to you?
Save input data
FESTO
DNG-32-125-PPV-A
36326
stroke: 125 mm
rod diameter: Ø 12 mm
pmax: 12 bar
New !
Dimensions: 280 x 50 x 50 mm