Belt cylinder stroke 600 mm DBP-32-600-PPV-AB FESTO
machines for mechanical handling, storage equipment / other machines for mechanical handling
TOP
Seller
Manufacturer: FESTO
Model:
Type of machine: Belt cylinder stroke 600 mm DBP-32-600-PPV-AB
item-No.: 166034737
Quantity: 1
Date: 12.05.2026
Year of manufacture:
Location: D - Sachsen , Hohenprießnitz
Seller-item-No.:PN140
Strip cylinder with position sensors
FESTO
DBP-32-600-PPV-AB
stroke 600 mm
Piston diameter Ø 32 mm
Dimensions: 880 x 72 x 55 mm
Share this machine on Facebook:
Inquiry
Machinery dealer?
Please remit optionally
Send wanted inquiry?
Copy to you?
Save input data
FESTO
DBP-32-600-PPV-AB
stroke 600 mm
Piston diameter Ø 32 mm
Dimensions: 880 x 72 x 55 mm