Guide Cylinder GCXA063H125 COMP AIR
machines for mechanical handling, storage equipment / other machines for mechanical handling
Guide cylinder, compact cylinder with guideCOMPAIRGCXA063H1258265590piston diameter: Ø 63 mmrod diameter: 3x Ø 20 mm stroke: 125 mmend plate: 148 x 19 x 80 mmNew !Dimension: 350 x 155 x 85 ...
TOP
Seller
Manufacturer: COMP AIR
Model:
Type of machine: Guide Cylinder GCXA063H125
item-No.: 166027890
Quantity: 1
Date: 12.05.2026
Year of manufacture:
Location: D - Sachsen , Hohenprießnitz
Seller-item-No.:0034
Guide cylinder, compact cylinder with guide
COMPAIR
GCXA063H125
piston diameter: Ø 63 mm
rod diameter: 3x Ø 20 mm
stroke: 125 mm
end plate: 148 x 19 x 80 mm
New !
Dimension: 350 x 155 x 85 mm
Share this machine on Facebook:
Inquiry
Machinery dealer?
Please remit optionally
Send wanted inquiry?
Copy to you?
Save input data
COMPAIR
GCXA063H125
piston diameter: Ø 63 mm
rod diameter: 3x Ø 20 mm
stroke: 125 mm
end plate: 148 x 19 x 80 mm
New !
Dimension: 350 x 155 x 85 mm