Belt cylinder stroke 1080 mm S1022321080M
machines for mechanical handling, storage equipment / other machines for mechanical handling
TOP
Seller
Manufacturer:
Model:
Type of machine: Belt cylinder stroke 1080 mm S1022321080M
item-No.: 166034753
Quantity: 1
Date: 12.05.2026
Year of manufacture:
Location: D - Sachsen , Hohenprießnitz
Seller-item-No.:PN157
Strip cylinder
UNIVER
S1022321080M
stroke 1080 mm
Pmax. 10 bar
Dimensions: 1330 x 67 x 55 mm
Share this machine on Facebook:
Inquiry
Machinery dealer?
Please remit optionally
Send wanted inquiry?
Copy to you?
Save input data
Strip cylinder
UNIVER
S1022321080M
stroke 1080 mm
Pmax. 10 bar
Dimensions: 1330 x 67 x 55 mm